Новини » Львів 10 листопада, 2017, 15:53
У ЛМР замовили проект спалювання сміття на ТЕЦ-2: тепер кинулися і хочуть правки у ТЕО
Фото: facebook.com/pressclublviv
Фото: facebook.com/pressclublviv

У проекті на будівництво сміттєпереробного комплексу на території ТЕЦ-2, який замовили у ЛМР передбачено будівництво ТЕЦ для спалювання сміття.

Цей документ підписаний керівником ЛМКП «Львівтеплоенерго» Степаном Пакіжем та скерований на адресу проектувальника – ПрАТ «Важпромавтоматика». Його під час круглого столу у львівському «Прес-клубі» продемонструвала журналістам еколог організації «Екологія Право Людина» Алла Войціховська, інформує кореспондент ІА ZIK.

«У Завдання на проектування будівництва сміттєпереробного комплексу передбачено дві черги будівництва. Перша – це сортування та компостування, а в другій черзі передбачено другий комплекс сортування та будівництво ТЕЦ. Тобто, фактично будівництво установки для спалювання відходів. Тому на сьогодні не відомо, що насправді хоче зробити ЛМР, адже говорять одне, а на папері і в документі на проектування написано інше», – заявила Алла Войціховська.

Представляємо фотокопії цього документу, надані «Прес-клубом», де кольором виділено на другій сторінці позицію: «ТЕЦ для спалювання сміття».

<nbsp;>
<nbsp;>

Цей скандальний документ відразу ж прокоментував присутній на круглому столі керівник ЛКП «Зелений Львів» Вадим Ноздря.

«Я реально підтверджую, що у ТЕО є розбіжності з дійсністю. У мене самого було багато запитань до цього ТЕО. Відтак, ми плануємо вносити зміни до ТЕО на стадії проектування. Це не заборонено. Ще є час виправити ці помилки. Тим більше, що у цьому ТЕО посилалися на морфологію сміття, зроблену у Пермі у 2009 році. Тому я вважаю, що з цим немає серйозних проблем, оскільки проектування на стадії П дозволяє виправляти і відходити від певних частин цього ТЕО, і ми це будемо робити.

А що стосується ТЕЦ, то зараз ТЕЦ-2 працює на газі. Його модернізація взагалі не є можлива – лише повна комплексна перебудова, на що потрібні величезні гроші.

Ніхто не збирається будувати сміттєспалювальний завод на ТЕЦ-2. Це нереально, дорого і потягне за собою великий тариф для міста.

Все, що є корисне у цьому ТЕО, ми беремо до виконання, окрім переобладнання ТЕЦ для спалювання сміття. А це ТЕО ми відредагуємо. Новий реальний документ буде до кінця року».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-16 11:40 :19