Новини » Політика 10 листопада, 2017, 11:33
Телеканал «Рада» отримав ліцензію на загальнонаціональне цифрове мовлення
Фото: hi-news.pp.ua
Фото: hi-news.pp.ua

Парламентський телеканал «Рада» переміг у конкурсі на отримання ліцензії на загальнонаціональне цифрове мовлення.

Про це повідомляють на сайті Верховної Ради.

«9 листопада Національна рада підбила підсумки відбору на мовлення з використанням вільного загальнонаціонального каналу мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 (стандарт DVB-T2 (MPEG-4)). Переміг у конкурсі парламентський телеканал «Рада», – йдеться у повідомленні.

Участь у конкурсі також брали «Уніан ТБ», «ПЛЮСПЛЮС», «Новини 24 години», «NEWSONE» «112-Україна».

«Я голосуватиму за «Раду». У приватних каналах ми, як правило, висловлюємо свою думку, а канал «Рада» – як дзеркало. Для мене він, по суті, менш дискусійний. Державний канал має доносити правду, виборці мають знати, що відбувається в парламенті», – заявив голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко перед голосуванням.

А директор телеканалу «Рада» Володимир Лех заявив, що це єдиний в державі телеканал, який у повному обсязі транслює пленарні засідання, засідання погоджувальних рад, парламентських слухань, а також висвітлює роботу парламентських комітетів та комісій.

«Ми не робимо висновки – ми даємо право зробити їх нашим глядачам», – сказав Лех.

Члени Національної Ради одностайно проголосували за визнання переможцем конкурсу телеканал «Рада».

Зазначимо, що 10 жовтня народний депутат Сергій Лещенко заявляв, що «Блок Петра Порошенка» і «Народний фронт» під вибори отримають «новий телеканал державним коштом» – і йшлося саме про канал «Рада».

Нардеп писав, що вже вирішено, що ліцензію отримає парламентський телеканал, а інші чотири приватних канали, які заплатили по 130 тисяч гривень конкурсної застави, просто буде «пошито в дурні»: вони втратять свої гроші, бо жодних шансів в них немає.

«Вказівка виписати ліцензію каналу «Рада» уже дана Нацраді, контрольний пакет якої розподілено між БПП та «Народним фронтом». Партіями, які ведуть переговори про спільну участь у наступних виборах», – писав рівно місяць тому Лещенко.

На його думку, «передача ліцензії на мовлення каналу «Рада» є абсурдом, оскільки вже зараз він присутній у всіх кабельних мережах країни як обов’язковий канал».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-19 21:20 :11