Новини » Політика Читать эту новость на русском

Своїми заявами польська влада демонструє, що не готова до діалогу

Святослав Шеремета
Святослав Шеремета Громадський діяч, відповідальний секретар Державної міжвідомчої комісії з увічнення пам’яті, директор меморіально-пошукового підприємства «Доля», голова ГО « Українські меморіали»
Фото: politeka.net

Пишу це, сподіваючись, що здоровий глузд таки переможе.

Своїми діями та заявами щодо заборони в’їзду до Польщі Володимиру В’ятровичу та, ймовірно, мені польська влада черговий раз демонструє, що є не готовою до діалогу з питань історичного минулого.

Польські посадові особи вперто продавлюють своє бачення історії, системно демонструють неповагу до українського законодавства. Вони звикли роками порушувати процедури та законодавство щодо проведення робіт з пошуку та впорядкування поховань та спорудження меморіальнгих обєктів на території України. Демонструють практику подвійних стандартів щодо українських поховань у Польщі та польських поховань в Україні. А тепер забороняють в’їзд людям, які відстоюють принцип дотримання законодавства та хочуть, щоб у Польщі належним чином ставились до українських поховань та місць пам’яті.

Сподіваюсь, що здоровий глузд переможе.Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...