п'ятниця, 10 листопада, 2017, 16:51 Львів
Школа мистецтв №11 у Львові, де ще вчаться діти, – в жахливому аварійному стані
Школа мистецтв №11, що розташована у Львові, в мальовничому парку на вулиці Виговського, 1А
Школа мистецтв №11, що розташована у Львові, в мальовничому парку на вулиці Виговського, 1А

Школа мистецтв №11, що розташована у Львові, в мальовничому парку на вулиці Виговського, 1А (поруч зі школою №77), має вигляд руїни. В останні роки навчання дітей Школи мистецтв ведеться лише в одній секції будинку, бо решту дві перебувають у жахливому аварійному стані, ставши притулком для бомжів та алкоголіків. Все розтрощено, дах протікає, всюди бруд та антисанітарія. Мало того, навіть дійти до цієї руїни складно: до офіційного дитячого закладу немає навіть... доріжки. Навколо лише захаращений, зарослим чагарниками парк, тому добиратися до школи дітям та їхнім батькам доводиться пробиратися, перестрибуючи через калюжі, проходячи через заболочену територію, повз гаражі, де часто юрмляться різні підозрілі типи.

Про це у Фейсбуці написав журналіст Олег Стецишин.

 

Подаємо його допис у повному обсязі:

«Чи знає про цей жах міська влада? Знає і давно! Про це писали ЗМІ, волали про допомогу педагоги та батьки. Але вже кілька років нездарі з Львівської міської ради не можуть відремонтувати чи бодай законсервувати руїну. Доля Школи мистецтв (а місто відчуває величезну нестачу подібних навчальних закладів), схоже, байдужа і Андрію Садовому, депутатам і від Об’єднання «Самопоміч» – Львів, і від «Свободи» (Львівська міська організація ВО «Свобода»), і від УГП (Українська Галицька Партія), і інших політичних сил, представники яких нині є у депутатському залі ЛМР.

Очевидно, начхати на аварійний стан Школи мистецтв і тим депутатам Львівської міської ради, які так люблять розпинатися про любов до львів’ян у профільних комісіях, зокрема із Депутатської комісії гуманітарної політики Львівської міської ради, і чиновникам з управління освіти ДГП Львівської міської ради

Хлопці і дівчата, вам не соромно дивитися на цю ганьбу? Невже ви так зажерлися, невже вам так планка впала від власної величі, що вам стільки років байдуже до проблем маленьких дітей?

Прокуратура Львівської області і Прокуратура Львова, може, хоча б ви знайдете тих горе-бізнесменів, які останній раз «освоїли» кошти і нічого не зробивши, зникли, якщо нездарям з міськради цього не потрібно?

Окрема ганьба тим нездарям з Львівської міської ради, які за стільки років не спромоглися знайти коштів для порятунку школи, але в яких у калитці завжди знайдуться гроші для фестивалів, презентацій чи корпоративів. Ганьба вам! Я вже не кажу, що школу цілком можна було б врятувати за спонсорські кошти, скажімо за гроші Будівельна компанія «Мій Дім», яка завершує спорудження висотки по сусідству і транспорт якої остаточно знищив трав’яне покриття обабіч школи? Більш ніж переконаний, що така поважна компанія залюбки допомогла б відремонтувати школу? Ви ніколи про це не задумувалися, панове із Управління капітального будівництва Львівської міської ради?

Щоправда, півтора року тому була спроба щось зробити: знайшли підрядника, вибили сякі-такі кошти на ремонт даху. Але гроші витрачені, дах так і не відремонтували, нікого з чиновників та горе-бізнесменів за це не покарали (НАБУ, агов!). Все як завжди...».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-20 03:48:22