п'ятниця, 10 листопада, 2017, 13:03 Політика
Інформаційна війна довкола медреформи – гірша за російську агресію, – експерт

У документі реформи немає чіткого переліку випадків, коли держава оплачуватиме половину медичних послуг для громадян. Тож людям розповідають одне, а на практиці вони зіштовхнуться із зовсім іншим.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Прямим текстом» (щочетверга о 21:30 на телеканалі ZIK) заявив лідер інноваційно-освітньої платформи «Сходи в майбутнє» Ігор Найда.

«Станом на сьогодні у держави не вистачить грошей для оплати лікарських послуг, задекларованих у медичній реформі. Тож це знову «ляже» на плечі пацієнтів. У першому проекті був варіант «співоплати», зараз його вже забрали, але залишаються ще деякі нюанси, коли це можна буде зробити», – зазначив Ігор Найда.

Адже, за його словами, не існує чіткого переліку випадків «співоплати», тож експерт переконаний: маємо потужну інформаційну пропаганду щодо медреформи.

«Така інформаційна війна ще гірша, ніж та, яку проти нас веде наш реальний ворог. Людям говорять одне, а вони зіштовхуються із зовсім іншим. Проте звісно ж деякі лікарі є справжніми «хапугами» та справді наживаються на нещасті людей», – заявив експерт.

Тому, на його думку, не слід звинувачувати усіх без винятку медиків. Лікарями-хабарниками ж повинні зайнятися правоохоронні органи.

«Все, про що розповідають, не відповідає правді. Одна із важливих рис лідерства – це чесність. Але її немає. Тож після медичної реформи нинішня ситуація в українській медицині не покращиться», – зауважив лідер інноваційно-освітньої платформи «Сходи в майбутнє».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 02:35:01