Новини » Політика

Ігор Луценко: Така кількість нацгвардійців біля мітингу Саакашвілі була неадекватною

Значна кількість Національної гвардії біля мітингу за участю Міхеїла Саакашвілі у Києві була абсолютно зайва, це марна витрата державних грошей. З іншого боку, це була певна форма придушення акції протесту.

Про це в ефірі програми Vox populi. Голос народу на телеканалі ZIK заявив народний депутат України («Батьківщина») Ігор Луценко.

Гість програми зауважив, що, на його думку, така велика кількість охорони біля місця проведення акції протесту під ВРУ, участь в якому, нагадаємо, бере екс-очільник Одеської ОДА та лідер «Руху нових сил» Міхеїл Саакашвілі, була неадекватною.

«Там була кількість нацгвардійців – на рівні бригади. Увесь Маріїнський парк був заставлений автобусами та іншими спорудами, пов’язаними з Національною гвардією», – зазначив нардеп.

А те, що мітинг перестали охороняти, на думку Ігоря Луценка, означає, що акцію та її учасників перестали оточувати від навколишнього світу.

«І це добре, що там зараз чергує невелика кількість поліцейських. Ми бачимо, що там все нормально із громадським порядком… Я вважаю, що така кількість Національної гвардії була там абсолютно зайва, абсолютно дурна була витрата державних, бюджетних грошей, і те, що це прикоротилося, є великим плюсом. Інше питання, чому це все відбувалося і кому там загрожував Саакашвілі і товариші. Що, він хотів громити, якісь масові заворушення? Ні», – каже гість програми.

Ігор Луценко вважає, що такі події можна пояснити тим, що це була певна форма придушення мітингу, і добре, що вона припинилася.

«Погано те, що люди, які з такими вимогами вийшли, не мають достатньої кількості, щоб просувати далі свої вимоги», – зазначив Ігор Луценко та наголосив, що він підтримує протестувальників та їхні вимоги і йому шкода, що акція протесту зараз знову зійшла на «зародковий» стан.

Читайте також: Нардеп підтвердив напругу у відносинах між Президентом та міністром

Loading...