Тягнибок: Антиукраїнська істерія завершилась у минулому для поляків втратою держави

Олег Тягнибок. Фото: ednist.info

Україна буде в Європі з Бандерою та Шухевичем, точно так само як Польща стала членом Євросоюзу з Пілсудським та Дмовським.

Такими словами лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок відреагував на останні заяви окремих польських політиків у своєму дописі на УП.

«Раджу представникам польської влади, перш ніж бризкати слиною в бік українців, уважно переглянути власну історію. Нагадаю, що антиукраїнська шовіністична політика Речі Посполитої в 17-18 ст. та 20-30-х рр 20 ст. завершилася для поляків втратою держави», – заявляє політик.

Водночас Тягнибок наголошує, що поважає право поляків бути патріотами своєї держави, право шанувати своїх героїв. Але очікує на таку ж саму повагу і з їх сторони.

«Не треба ставити нас перед вибором, хто наші герої: Небесна сотня чи Бандера. Бо в Небесній сотні є щонайменше бандерівська свободівська чота; бо тисячі наших героїв, які четвертий рік боронять Українську Державу на сході, які поклали життя у цій боротьбі, пишаються, що вони – бандерівці», – заявляє Тягнибок.

Він відзначає, що польська влада мусить усвідомити, що нинішня антиукраїнська істерія – це відверто ворожий щодо України крок.

«Це підлий удар ножем у спину нашій нації, яка четвертий рік збройно протистоїть московському агресору. Такими заявами польський політикум руйнує не лише добросусідські відносини між нашими країнами, а нищить будь-яку можливість спільно протистояти московському імперіалізму, у планах якого – загарбання наших держав та підкорення наших націй», – пише лідер ВО «Свобода».

Тягнибок нагадує польським політикам слова Пілсудського про те, «що не може бути вільної Польщі без незалежної України».

«Тому уявна перемога над українцями у минулому стане серйозною поразкою для Польщі у майбутньому. І знайте, що українське суспільство не мовчатиме і адекватно реагуватиме на провокативні дії польського політикуму, який зазіхає на українську гідність, принижуючи наших Героїв», – наголосив Тягнибок.

Loading...