четвер, 9 листопада, 2017, 14:14 Львів
Ремонт автодороги Львів-Тернопіль обіцяють завершити цього року

Ремонт автодороги Львів-Тернопіль завершать цього року.

Про це сьогодні, 9 листопада, заявив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, який оглянув ремонтні роботи на автомобільній дорозі державного значення Н-02 Львів – Тернопіль.

«Протяжність дороги – 73 км, минулого року повністю виконали 7 км, цього року ми виконуємо 65 км. За наявності матеріалів і ритмічній роботі залізниці ми завершимо ремонт дороги, яка є частиною транспортного коридору Львів-Одеса і Львів-Миколаїв. Сподіваємось, що вже цього року мешканці області і наші гості користуватимуться дорогою в повному обсязі», – зазначив Олег Синютка.

За його словами у 2017 році передбачили фінансування в сумі 654 100 тис. грн.

«На цій автодорозі ми передбачили також облаштування бар’єрного огородження, встановлення дорожніх знаків, облаштування заїздів, тротуарів у населених пунктах та зупинкових майданчиків», – додав в. о. начальника Служби автомобільних доріг у Львівській області Юрій Яблонський.

Відтак, станом на сьогодні підрядна організація ТзОВ «Автомагістраль-Південь» виконала роботи на суму 580 500 тис. грн. Серед них – фрезерування покриття – 38 км, влаштування основи ЩПС укріпленої цементом – 35 км, регенерація основи – 8,8 км, влаштування вирівнюючого шару покриття – 47 км, влаштування верхнього шару покриття із ЩМА-20 – 47,7 км, встановлення бар’єрного огородження – 6,2 км.

Також сьогодні голова Львівської ОДА оглянув ремонт автомобільної дороги загального користування Перемишляни-Чемеринці-Плугів, що у Золочівському районі.

Загальна протяжність дороги – 46,9 км, з них у Золочівському районі – 22 км.

«Нашим завданням цього року було з’єднати містечко Поморяни з будь-яким відтинком дороги, тому що, по суті, усі три напрямки до Поморян були відрізані від проїзної дороги. На сьогодні виконано робіт на 27 млн грн, це в основному кошти від перевиконання митних платежів, і 3 млн грн – співфінансування з обласного бюджету. Наступного року ми продовжимо роботи від Поморян через Вільшани, щоб повністю з’єднати всі села, які розташовані в цій зоні».

У 2017 році по Золочівському району передбачили фінансування за рахунок коштів перевиконання митних зборів в сумі 53,8 млн грн. Відтак, у цьому році провели роботи з поточного середнього ремонту.

На ділянці км 33+155 – км 50+020 уклали угоду з підрядною організацією ТзОВ «БК «Дорлідер». На сьогодні підрядних виконав розпушування покриття – 12,6 км, влаштування основи із ЩПС – 12,6 км, влаштування вирівнюючого шару із асфальтобетонної суміші – 12,6 км. Окрім того, на ділянці км 28+900 – км 31+200 уклали угоду з підрядною організацією МПП «Нара» на поточний середній ремонт на загальну суму 4 млн 141,3 тис грн. Уже виконали ремонтні роботи на суму 3 млн грн, серед яких: розпушування покриття – 1,2 км; влаштування основи із ЩПС – 1,2 км; влаштування верхнього шару із асфальтобетонної суміші – 1,2 км.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-20 03:45:12