Новини » Політика 9 листопада, 2017, 19:50
Нардеп Каплін розповів про погрози від Ківи та представників Авакова

Вся мафія тримається під дахом Арсена Авакова, а ця людина є мафіозі номер один в Україні.

Про це заявив народний депутат України Сергій Каплін у програмі «Vox populi» (19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK).

«Звичайно, лише відставка Авакова не вирішить в цілому ситуацію в країні, тому нам потрібно повне перезавантаження системи. Але я розумію, що відставка цієї особи дасть можливість почати викриття всіх ключових економічних злочинів після Майдану, а це «дерибан» цілих підприємств, земель, державного бюджету та лобістські закони», – наголосив Каплін.

Також депутат заявив, що неодноразово отримував погрози від прислужників Авакова.

«Сьогодні вся ця мафія тримається під дахом Арсена Авакова, і ця людина є мафіозі номер один в Україні. Вони неодноразово мені погрожували, а Ківа безпосередньо. Погрожували емісари від Авакова, тоді як свого часу емісари від Яценюка намагалися купити», – підкреслив народний депутат.

Політик переконаний, що боротися потрібно проти системи, а не окремо проти Авакова і компанії. Тому повинна з’явитися людина, як зможе згуртувати людей навколо боротьби. Адже все те, що робили до цього, на думку депутата більше нагадує профанацію боротьби з корупцією, ніж реальні дії.

«Ми сьогодні бачимо чергові викриття міжнародних антикорупційних організацій про мільярдні офшори, де також фігурують і українські високопосадовці. Тому, передусім, Україні потрібне президент, який буде триматися свого народу. І також необхідно зробити так, щоб генерального прокурора України обирали громадяни. Адже за таких умов Президент буде розуміти, що його контролює народом обраний прокурор», – запропонував Сергій Каплін.

Читайте також, Каплін: Аваков один з керівників мафії, якого треба прибрати

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 03:04 :52