четвер, 9 листопада, 2017, 12:10 блоги Львів
Львове, у яку Європу ти прямуєш з таким громадським транспортом?

Не треба глибокомудрих досліджень, щоб оцінити рівень щасливості країни, – варто перевірити ситуацію з громадським транспортом. В Україні – це лакмусовий папірець усіх обіцяних покращень від влади з початку проголошення незалежності України, і це ставлення олігархічно-феодальної системи до простих українців вже не витримує жодної критики.

В Україні є дві касти: одна – ті, які живуть за високими парканами з охороною, їздять на дорогих авто, навчаються, лікуються у дорогих приватних закладах, здебільшого зарубіжних; друга – це прості українці, які чесно працюють здебільшого тільки на те, щоб не вмерти з голоду (оплату ж бо за комунальні послуги їм з барського плеча відшкодовують ті, які живуть за високими парканами). Перших в Україні – меншість, але в їхніх руках перебуває майже все національне багатство, других – переважна більшість, які працюють для того, щоб розкішно жила ота меншість.

Отож, не знаю, як в інших містах України, але прості львів’яни змушені щодня добиратися до місця праці в умовах, які принижують людську гідність. Це неможливо навіть з чимось порівняти, мабуть, тварин на забій краще перевозять. І вже писано-переписано на цю тему, рехворму транспортну таку у Львові провели, що не видно цьому знущанню над людьми кінця-краю.

Львів, який відкритий для світу, куди ж ти прямуєш, у яку Європу, з таким громадським транспортом? Чому на маршруті №29, і №5а вже кілька днів поспіль взагалі нестерпна ситуація вранці і ввечері – люди ні в Лисиничах, ні на Тракті Глинянському не можуть зайти в маршрутку, бо вони такі забиті, що навіть не зупиняються. А як зупиняться, то це армагеддон – під натиском бажаючих дістатись до роботи тріщать двері, людські кінцівки, одяг… Коли ж це припиниться, врешті-решт? І куди поділася маршрутка 5а вранці? Люди казали, що сьогодні перед 8.00 аж три машини поїхали на кінцеву у Винники… Може, їх хтось звідти викрав?

Чекаємо на коментар в. о керівника управління транспорту Львова.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 00:01 :30