Новини » Політика 9 листопада, 2017, 19:10
Каплін: Треба зменшити кількість депутатів та урядовців, а посаду прем’єра – скасувати

Є тільки один рецепт порятунку для країни – це прибирати з посад людей, які як упирі впилися в шию простого українця і доводять до зубожіння національну економіку.

Про це заявив народний депутат України Сергій Каплін у програмі «Vox populi» (19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK).

«Ми звичайно можемо щодня знімати з посади по міністру, знімати по Президенту, адже Верховна Рада може все, як говорив Плющ. Але, з рештою, ми маємо розуміти, що країна має сьогодні перезавантажити парламент, посаду президента та отримати нову якісну владу», – певен Каплін.

Депутат припускає, що невдовзі після наступних чергових виборів доведеться проводити вже дочасні вибори, після яких точно прийдуть нові молоді сили.

«Я не виключаю, що наступний, а можливо, і чинний президент стануть жертвою імпічменту, а система впаде через народне невдоволення. І тому я переконаний, що є тільки один рецепт порятунку для країни – це прибирати з посад людей, які як упирі впилися в шию простого українця і доводять до зубожіння національну економіку», – наголосив народний депутат.

Відтак, пояснює політик, опираючись на підтримку мільйонів українців, потрібно йти до Верховної Ради і вимагати прийняття пакету невідкладних кроків та заходів, які обіцяли українцю протягом 27-ми років.

«Україні потрібна рішуча боротьба з олігархією, націоналізація, реприватизація окремих підприємств та повернення у державну власність землі, яка була вкрадена. Також потрібно зменшити кількість народних депутатів та урядовців. До того ж, вважаю, що також потрібно прибрати посаду прем’єр-міністра, оскільки це зайва та дуже дорога для українського бюджету посада. І саме президент має відповідати за проведення реформ у країні та не ховатися за спиною прем’єр-міністра», – підсумував Сергій Каплін.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-02 08:53 :33