Новини » Політика 9 листопада, 2017, 18:30
Каплін: Аваков один з керівників мафії, якого треба прибрати

МВС стало приватним підприємством Народного Фронту. Ця корпорація «дахує» проституцію, наркоторгівлю, обіг зброї та рейдерство. Аваков є одним з керівників цієї мафії.

Про це народний депутат від БПП Сергій Каплін розповів в ефірі програми «Vox populi» (19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK).

«Українець прагне жити в державі, де висока зарплата, висока пенсія, створюються нові робочі місця. Цим речам заважає корумпована правоохоронна система. Нещодавно профспілки, які представляють 6 мільйонів громадян зустрічалися з прем’єр-міністром країни. Я теж був присутній. Спільна думка Уряду, профспілок та роботодавців, що єдиною і ключовою перешкодою для ведення бізнесу це корумпованість правоохоронної системи. МВС на жаль стало приватним підприємством Народного Фронту, філією Яценюка. Це корпорація, яка дахує все, від проституції, наркоторгівлі та зброї і до рейдерства», – розповів нардеп.

Читайте також: Нардепи, які підтримали звільнення Авакова. Список

Як зауважив гість програми, так не повинно бути в країні, яка хоче стрімко розвиватися.

«Ми бачимо провал реформи поліції. 65% всіх Пріусів були побиті і розтрощені. Ми бачимо, що 18% всіх вбивств на дорозі здійснено за участі поліції. Врешті-решт люди заводять собаки, аби в селах охороняти будинки від злочинності. Кожного тижня щось, десь, хтось вибухає, когось розстрілюють. Кожного тижня захоплюють цілі агрофірми. Я точно знаю, що Аваков є одним з керівників цієї мафії і наше завдання його прибрати», – переконує Сергій Каплін.

За словами пана Капліна, посадовець, якому довіряють 2-3% українців не може займати посаду, яка передбачає формування безпекової платформи країни.

«Лише 2-3% українців сьогодні довіряють МВС та Авакову. В умовах війни один з головнокомандувачів, який має формувати безпекову платформу країни, при такій підтримці не може бути на посаді. Я пам’ятаю як кілька років тому його призначили. Тоді на трибуні Верховної Ради стояв чоловік у якого трусилися ноги та руки, говорив російською мовою, української так і не вивчив. Він говорив, що справиться зі завданням координації роботи МВС. Я вас запевняю, якби в той момент, коли росіяни залізли на нашу територію, ми проявили рішучість та характер, то Крим і Донбас були б на місці і там би не було воєнних дій», – переконаний Сергій Каплін.

Читайте також: Аваков розповів, за яких умов піде у відставку

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 02:38 :31