четвер, 9 листопада, 2017, 16:40 Політика
Біля Верховної Ради більше наметів, ніж мітингарів, – Гончаренко
Намети біля Верховної Ради України. Фото: Гонтар Володимир/УНІАН
Намети біля Верховної Ради України. Фото: Гонтар Володимир/УНІАН

Наразі біля стін Верховної Ради більше наметів, ніж людей. Тому незрозуміло, навіщо для цього перекривати вулицю Грушевського. Зараз виглядає на те, що Міхеїл Саакашвілі, як завжди, перетворив пікет на політичне шапіто, яке продовжує гастролювати під стінами Верховної Ради.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Почути Україну» (щосереди о 21:30 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Олексій Гончаренко.

«Насправді, протести – це абсолютно нормальна річ в європейській країні, саме до цього ми і прагнули. Але, на жаль, те, що відбувається під стінами Верховної Ради, якось більше було схоже на політичний «Октоберфест», потім на «Велику Жовтнево-Саакашвілівську» революцію, а зараз взагалі невідомо на що, бо позавчора, наприклад там було близько 40 осіб», – розповів Гончаренко.

Він наголосив, що біля парламенту було більше наметів, ніж людей. Тож не зрозуміло, навіщо для цього перекривати цілу вулицю Грушевського і озвучувати дуже гучні вимоги, такі, заявляючи, що це площа справжніх та гідних реформ.

«Виходить так, що цей протест Міхеїл Саакашвілі, як завжди, перетворює на політичне шапіто. Воно продовжує гастролювати під стінами Верховної Ради. Мені здається, що самі організатори вже не знають як вийти із цієї ситуації», – прокоментував він.

У свою чергу, присутнього у студії народного депутата України Юрія Дерев‘янка такі слова обурили, мовляв, б дуже дивно, «якби  представник «Блоку Петра Порошенка» говорив щось інше.

«Це не є акцією Саакашвілі, адже вона організована великою кількістю громадських організацій і навіть політичних партій, які 17 жовтня вийшли з чіткими вимогами. «Рух нових сил» та інші партії і громадські активісти залишилися із українцями під стінами Верховної Ради і не розійшлися для того, щоби домогтися виконання вимог», – наголосив Дерев’янко та додав: якщо комусь подобається це називати «шапіто чи ще якось», то потрібно нагадати членам коаліції, що вони брали на себе вимоги та зобов‘язання, коли підписували угоду про коаліцію три роки тому.

«Цим протестом ми нагадуємо шановному президенту, що непогано було б виконати свої зобов’язання. А також за ті три тижні, які ми перебуваємо біля парламенту, бачимо факти кричущої корупції, які стосуються розкрадання грошей на армії. З‘являються нові офшорні скандали, де президент є бенефіціарним власником офшорів, які там фігурують у переписках», – розповів Дерев‘янко.

Тож мітинг він вважає можливістю нарешті змінити правила гри, а не обличчя.

«Те, що нам не вдалося зробити на Революції гідності, хочемо втілити зараз. І треба подякувати кожному, хто залишився біля ВР. Зараз це є нашим шансом, тож не варто називати це «майданом», адже це мирна акція протесту, яка має дуже чіткі політичні завдання», – додав він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 10:44:51