четвер, 9 листопада, 2017, 15:11 Політика
Аваков обрав правильну стратегію поведінки із мітингувальниками, – Сергій Соболєв

Аваков обрав правильну стратегію поведінки із мітингувальниками під Верховною Радою – не провокували жодних бійок чи розгонів. Мабуть, Революція гідності навчила керівництво поліції не підкорятись злочинним наказам.

Таку думку в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Почути Україну» (щосереди о 21:30 на телеканалі ZIK) висловив народний депутат України Сергій Соболєв.

«Мені здається, що гасла, які не раз звучали, спрацювали лише двічі – на акції Помаранчевої Революції у 2004 році та, без сумніву, наприкінці 2013 року. Тому, якщо б зараз мітингувальники вимагали підняти пенсії чи зарплати, навряд чи хтось би на це звернув увагу. Для цього у нас є соціалістичні та комуністичні рухи, які могли це продемонструвати 7 листопада 2017 року. На мою думку ключовим є те, чи заклики, із якими вийшли під стіни ВР, взяли за душу населення», – вважає Соболєв.

Також він наголосив, що кількість осіб безпосередньо на місці, де проводиться мітинг, не завжди може свідчити про резонанс.

«Інші революції теж починалися із десятків людей, тому неважливо аналізувати, скільки прийшло мітингарів та як це починалося. Адже далі працюють вимоги та поведінка влади. На мій погляд, та стратегія і тактика, яку обрав безпосередньо Аваков, як керівник Міністерства внутрішніх справ, абсолютно себе виправдала. Адже вона не спровокувала жодних бійок, розгонів і всього іншого», – зазначив Соболєв.  

Адже над цією стратегією не працював президент чи інші силові структури –  за це відповідали саме підрозділи Авакова.

«Мабуть Революція гідності навчила, принаймні керівництво поліції і рядових полісменів. У жодному випадку не піддаватися на незаконні накази», – припустив Соболєв.

Також він наголосив: політична сила, до якої він належить ,із самого початку підтримала три вимоги: створення антикорупційного суду, закон про вибори та зняття недоторканності  з депутатів.

«Але ми також із самого початку заявляли, що є й ціла низка інших, не менш важливих, вимог. Чому ми обмежуємося лише цими? Але тут було право взаємного вето – якщо хоча б один із великої кількості громадських активістів та партій накладе табу на це питання, то інші не розглядатимуться», – зазначив Сергій Соболєв.

Читайте також: Аваков розповів, за яких умов піде у відставку

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 10:43:12