Новини » Політика 8 листопада, 2017, 18:04
У нинішньому парламенті законопроекти вміє писати лише з тридцять народних депутатів, – Палій

Безперечно, потрібно обирати новий парламент, адже більшість його представників не здатні ідентифікувати реальні проблеми в Україні. Хоча й, на справді, нинішня Верховна Рада не є аж такою безнадійною – адже минулого місяця таки вдалось «протиснути» ключові реформи.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) сказав політолог Олександр Палій.

«Чи стане створення антикорупційного суду проривом у боротьбі з корупцією, залежить від його реалізації. Адже, якщо він буде профанацію, як це у нас іноді трапляється з деякими органами, то ніякого зрушення не буде», – переконаний Палій.

На підтвердження своїх слів експерт приклад судової реформи через, яку значно скоротилась кількість суддів. Тож, як наслідок – ціла система не може працювати належним чином.

«У нас депутати зробили судову реформу і дуже довго розповідали, як це добре. Та в результаті з 9, 5 тисяч суддів, залишилося лише 5,5 тисяч осіб. Тож українці тепер не можуть ані одружитися, ані розлучитися чи й навіть зареєструвати автомобіль. І це вони зробили хорошу реформу чи профанацію?», – питально зауважив політолог.

Тож, щоб відбулись реальні зміни в країні, потрібно працювати дуже плідно.

«Наші депутати, особливо опозиційні, які багато чого розповідають про антикорупційний суд, та ті, хто ініціював революцію, нездатні не те, що вирішити питання, а й навіть дати завдання своїм помічникам. Я вже не кажу про його вирішення. Все через те, що вони нездатні ідентифікувати реальну проблему в країні. Я про це знаю особисто, адже, дивлячись на ті законопроекти, які вони реєструють, чітко видно, що там немає розуміння. Та це проблема взагалі усього парламенту. Адже, люди туди пішли за недоторканністю, через те, що хотіли пролобіювати щось своє, сховатись від чогось чи зробити політичну кар’єру», – вважає Палій.

Тож, за його словами, серед парламентарів писати законопроекти вміє лише з 30 осіб.

«У решти народних обранців навіть не вистарчає клепки дати завдання помічникам написати нормальний законопроект. Тому потрібно обирати нових, але наразі, розпустивши цей парламент, матимемо більше проблему, ніж вигоду. Адже, як би там не було, та ключові реформи – медичну та пенсійну – таки проголосували. Тож, все ж документи якось «проштовхуються». Нехай ініціатором всього є президент, прем’єр-міністр, уряд чи іноземні партнери, але все ж цей парламент не є безнадійним. Якщо йому щось покласти ззовні, теоретично, він може зробити так, аби законопроекти були проголосовані», – додав Олександр Палій. 

Читайте також, Нужденні з мільйонами: У мережі показали найбідніших депутатів 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 08:25 :56