Новини » Світ 8 листопада, 2017, 2:00
У МЗС України прокоментували вислів Дуди щодо людей «з антипольськими поглядами»
МЗС України. Фото: dt.ua
МЗС України. Фото: dt.ua

У МЗС прокоментували прохання польського президента не призначати на посади в Україні людей «з антипольськими поглядами». В українській владі немає політиків з антипольськими настроями.

Про це заявила речник Міністерства закордонних справ України Мар’яна Беца, – повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Хотілося б підкреслити, що у проєвропейській політиці української влади немає політиків, які б мали антипольські настрої. Україна – це стратегічний партнер Польщі і цей принцип лежить в основі нашої політики щодо Польщі і польського народу. Ми налаштовані на конструктив, і ми не маємо наміру застосовувати політичну логіку до історичних подій між двома країнами», – зазначила речник.

Водночас Беца додала, що МЗС буде дотримуватися тих позицій, які були висловлені у заяві від 3 листопада.

Раніше сьогодні президент Польщі закликав Порошенка і Гройсмана не призначати на керівні посади людей з антипольськими поглядами.

Раніше міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський пригрозив створити список нев’їзних українців з «антипольською позицією» і додав, що в нього потраплять і чиновники, «які на адміністративному рівні, з політичних мотивів, не допускають продовження ексгумацій та відновлення польських місць пам’яті».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-16 09:39 :50