Новини » Події

У Калинівці досі ліквідовують наслідки вибухів на складі боєприпасів

Розмінування приватного сектору у Калинівці. Фото: radiosvoboda.org

У районі м Калинівка Вінницької області тривають оперативні заходи з ліквідації наслідків вибухів на складах ракетно-артилерійського озброєння Міністерства оборони України.

Про це повідомляє ДСНС.

Станом на 7 ранку 8 листопада, об’єднаним піротехнічним загоном держслужби порятунку обстежено понад 30 тис га території, прилеглої до складів.

За інформацією ДержНС залишається перевірити ще близько 115 га.

При розмінуванні зони розльоту боєприпасів було виявлено та ліквідовано 3 тис 236 вибухонебезпечних предметів. При цьому сапери виконали 499 заявок від місцевого населення на проведення перевірок.

У рятувальному відомстві зазначають, що для ліквідації наслідків вибухів в районі Калинівки залучені 744 фахівця різних міністерств і відомств і 155 одиниць спеціальної техніки.

Нагадаємо, ввечері 26 вересня стало відомо, що горять військові склади у місті Калинівка Вінницької області. З населеного пункту вже евакуювали близько 30 тисяч людей. Вони можуть розміститися у вінницьких школах.

Попри те, що Калинівка розташована за 20 кілометрів від Вінниці, місто в зону ураження вибухів не потрапляє. Відомо також, що наразі горить 10% площі арсеналу.

Внаслідок вибухів, за даними ДСНС, вже постраждала одна людина. Водночас, як заявив перший заступник голови Вінницької ОДА Андрій Гижко, виявили двох постраждалих, які через «суматоху і паніку» наробили собі шкоди.

Також в мережі вже з’явилося відео вибухів боєприпасів на військових складах.

Працюють над ліквідацією наслідків надзвичайної ситуації вже 691 людина та 149 одиниць техніки. Хоча раніше говорили про понад 1250 рятувальників.

Loading...