Aнонси

усі анонси
Новини » Політика 1651 Читать эту новость на русском

Садовий відмежувався від політичної активності Семенченка та Соболєва

Андрій Садовий запевнив, що партія «Самопоміч» не має жодного стосунку до політично активності Семена Семенченка та Єгора Соболєва, які після провалу т. зв. «Майдану реформ» висунули додаткові політичні вимоги, зокрема щодо імпічменту президента та блокування роботи Рошену.

Фото ZIK

Про це він повідомив у коментарі кореспонденту ІА ZIK під час брифінгу у стінах Ратуші.

Спочатку Андрія Івановича попросили прокоментувати його участь у т. зв. «Майдані реформ». У відповідь довелося вкотре почути загальні фрази та підтвердження масовості прихильників у кількості 1100 представників «Самопомочі»:

«Як громадянин України я зі своїми колегами, а їх було більше тисячі, ми брали участь у загальноукраїнському віче демократичних сил…

Сьогодні біля ВР є багато українців, які вимагають щоби ВР була послідовною і виконувала ці обіцянки, які були озвучені».

Наступні питанням стосувались «революціонерів» Семенченка і Соболєва та стосувалися того, чи координують вони свою позицію з партією «Самопоміч»:

«Партія брала участь у віче спільно з іншими політичними силами. На сьогодні під ВР громадська ініціатива, яка не має партійного забарвлення – це є правильно. Не потрібні партійні прапори. Є позиція людей, які висловлюють те, що вони думають».

На прохання відповісти конкретно щодо позиції Семенченка і Соболєва, Садовий відповів, що жодного рішення щодо теперішньої участі в акції партія «Самопоміч» не приймала:

«Є партійні акції, а є народні віче. Не треба їх об’єднувати… Кожен громадянин України може робити те, що вважає за потрібне і ніяка партія не має бути указом людині, в якої на серці є переконання, що треба так поступати...».


Нагадаємо, ряд політичних та громадських структур, зокрема «Батьківщина», Громадянська позиція, «Народний контроль», «Свобода», Центр протидії корупції, «Чесно», Демальянс, Автомайдан, Рух нових сил Саакашвілі та «Самопоміч» 17 жовтня проводили акцію з вимогою провести політичні реформи, а саме: створити антикорупційний суд, змінити виборче законодавство та скасувати депутатську недоторканність.

Згодом, після відвертого провалу масової акції, політичні та громадські сили відреклися від «Майдану», де залишились Саакашвілі, Соболєв та Семенченко. Вони ж і додали до вимог спочатку прийняття процедури імпічменту президента, а згодом і боротьби проти компанії «Рошен», як бізнесу президента Порошенка.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

програми телеканалу ZIK

Бійки депутатів. Корупція в Раді. Яка небезпека закладена у бюджет? | Народ проти | 08.11.2019
Бійки депутатів. Корупція в Раді. Яка небезпека закладена у бюджет? | Народ проти | 08.11.2019 Народ проти
Олександр Шадрін, Надія Савченко та Тетяна Матяш у програмі
Олександр Шадрін, Надія Савченко та Тетяна Матяш у програмі "Кожен з нас президент" Кожен з нас президент
Антон Геращенко | 11.11.19 | HARD з Влащенко
Антон Геращенко | 11.11.19 | HARD з Влащенко Спецпроект з Наташею Влащенко
Бійка в суді Києва. Ринок землі в Україні. Скандали за участі
Бійка в суді Києва. Ринок землі в Україні. Скандали за участі "Слуги народу" | Треба поговорити Треба поговорити
Зеленський доручив розробити стандарти новин для ЗМІ. Сутички у суді Деталі дня | 11.11.19
Зеленський доручив розробити стандарти новин для ЗМІ. Сутички у суді Деталі дня | 11.11.19 Деталі
Листування нардепів із
Листування нардепів із "Джокером". Бійка Геруса та Ляшка | Деталі тижня | 09.11.19 Деталі