середа, 8 листопада, 2017, 14:51 Суспільство
Росіян дуже бісило, коли я наголошував на своїй українській національності, – Ахтем Чийгоз
Ахтем Чийгоз. Фото: Лазаренко Микола/УНІАН
Ахтем Чийгоз. Фото: Лазаренко Микола/УНІАН

За словами заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоза, Росіян, які утримували його в полоні, дуже дратувало все українське. Вони заздрили тому, що Україна стає все сильнішою і кращою, а відтак – є надія на те, що не за горами деокупація Криму.

Про це в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» (щовівторка о 21:30 на телеканалі ZIK) розповів сам Ахтем Чийгоз.

«Я оптимістично дивлюсь на перспективу повернення Криму Україні, бо опираюсь на історичні факти. Коли в сорокових роках нас, кримський народ, почали депортувати, ми не очікували, що взагалі коли-небудь зможемо повернутись. Адже така сильна тоталітарна держава, як Радянський Союз визначала всі правила, а її директиви були спрямовані лише на заборони. Проте нам вдалось повернутись на свої землі, а Союз – не очікувано розпався», – розповідає гість програми.

Ахтем Чийгоз порівнює Україну зараз і три роки тому. Він наголошує на тому, що нині держава у кілька разів сильніша та впевненіша. Ця успішність і дратує Російську Федерацію.

Читайте також: Умеров розповів, як треба було протидіяти «зеленим чоловічкам» у Криму

«Будучи в тюрмі, я бачив, як моя держава – Україна – стає сильнішою і впевненішою. Часто, у полоні ворога мені вдавалось демонстративно підкреслити, що моя національність українська. Їх це жахливо бісило. Безумовно, така поведінка могла стати для мене гарантією покарання. Проте вороги розуміли, що моя держава стає дедалі успішнішою, зокрема й тому, що світ концентрує сили навколо нас», – каже політик.

Та разом із тим, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу звернув увагу, що деякі українські політики все ж дають змогу спекулювати Путіну.

«Так, на жаль, у нас є політики, які дають можливість спекулювати Путіну. Я спостерігав за тим, як вся викривлена трансляція реальності була направлена на створення ілюзії для російського народу. Водночас помітив, що при конкретних умовах ця картина дає тріщини», – говорить Ахтем Чийгоз.

Гість студії наголосив, що всі скептики, які не вірять у повернення Криму до України, дуже сильно розчаруються. На його думку, півострів зовсім скоро буде деокупованим. 

Читайте також: Росіяни намагалися підкупом здобути прихильність «Меджлісу», – Чийгоз

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 01:48:54