середа, 8 листопада, 2017, 20:09 Політика
Лещенко розкритикував заклик Порошенка до ВР щодо створення Антикорупційного суду

Це така собі тактика затягування. Бо коли не хочеш щось робити, то створюєш робочу групу, затягуєш процес на тижні, місяці, а потім – на роки.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України від БПП Сергій Лещенко, коментуючи питання щодо листа Порошенка до Голови ВРУ.

Зазначимо, що Президент Петро Порошенко надіслав листа Голові Верховної Ради України Андрію Парубію із пропозицією відкликати законопроект №6011 «Про антикорупційні суди», а також закликав якнайшвидше утворити робочу групу із напрацювання відповідного законопроекту з урахуванням рекомендацій Венеціанської Комісії.

На думку нардепа Сергія Лещенка, це робиться для того, аби затягнути процес створення Антикорупційного суду України.

«Це така собі тактика затягування. Адже коли не хочеш щось робити, створюєш робочу групу, затягуєш процес на тижні, місяці, а потім – на роки. Але, наприклад, коли обирали Луценка Генпрокурором, то без робочої групи питання внесли у парламент.

За один день проголосували, підписали спікер, прем’єр і навіть надрукувала газета «Голос України». І не треба було ніяких робочих груп, хоча це питання потребує не менш вагомої та фахової дискусії, чи може бути Генеральний прокурор з юридичною освітою, без освіти, або яка у нього має бути освіта взагалі»,– зазначив народний депутат.

На переконання Сергія Лещенка, у ситуації зі створенням Антикорупційного суду Порошенко намагається затягнути час.

«Але вже потім, коли буде створена робоча група, яку він хоче наповнити лояльними депутатами, він скаже, мовляв це не мій твір, це твір депутатів, а я лише виконую волю Верховної Ради», – зауважив нардеп.

Лещенко додав, що насправді законопроект №6011 не був відкликаний, адже його ще досі не поставили на відкликання у Верховній Раді.

«Та вже всі його автори дали свою згоду, що він буде відкликаний, але питання ще не розглянуто, бо керівництво парламенту досі не поставило його на голосування», – акцентував Сергій Лещенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-19 01:08:05