Новини » Суспільство 8 листопада, 2017, 15:47
Facebook тестує спосіб боротьби з публікацією чужих оголених фото
Фото: Bloomberg
Фото: Bloomberg

Соціальна мережа Facebook почала тестування функції, яка запобігає публікаціям чужих фотографій в оголеному вигляді. Метод вже працює в чотирьох країнах. Точно відомо, що однією з них є Австралія.

Про це повідомляє Новое Время.

Для того, щоб спробувати перешкодити людям ділитися інтимними зображеннями без згоди Facebook співпрацює з австралійським агентством електронної безпеки. Якщо хтось боїться, що він знаходиться під загрозою помсти, він повинен відправити оголений знімок самому собі через Facebook Messenger. Система хешування Facebook буде здатна розпізнавати ці образи в майбутньому без необхідності зберігати їх на серверах.

«Вони не зберігають зображення, вони зберігають посилання. Якщо хтось спробує завантажити фото, у якого буде той же цифровий відбиток або хеш-значення, то процес завантаження буде припинено», – пояснює австралійський комісар з електронної безпеки Жюлі Інман Грант.

Таким чином, нові копії цього знімка не зможуть потрапити в Facebook, Instagram або Messenger від третіх осіб. Передбачається, що так можна буде уникнути помсти з боку колишніх партнерів або шантажу з боку хакерів.

Відзначається, що ще в квітні 2017 року представники Facebook пропонували використовувати подібну технологію в США.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 17:34 :25