середа, 8 листопада, 2017, 6:32 Світ
Чечня і Крим отримають 45,7 млрд рублів дотацій за «іменними» статтями бюджету-2018

Чечня, Крим і Севастополь в 2018 році знову отримають окремі дотації на збалансованість своїх бюджетів – у цих регіонів надходження з федерального бюджету вищі від їхніх власних доходів. До другого читання проекту федерального бюджету в Держдумі уряд запропонував розподілити цим трьом регіонам 45,7 млрд руб. окремими («іменними») статтями витрат.

Республіка Крим отримає 23,2 млрд руб., Севастополь – 5,4 млрд руб., Чеченська Республіка – 17,1 млрд руб.

Про це повідомляє РБК з посиланням на урядові поправки до другого читання бюджету в Держдумі.

Іншим регіонам «іменні» дотації на збалансованість не передбачені.

Ці дотації трьох регіонах вже прописувалися окремими рядками в бюджеті 2017 року. За даними Федерального казначейства станом на 1 вересня, дотації на збалансованість Криму в цьому році плануються на рівні 18,7 млрд руб., Севастополю – 5,7 млрд руб., Чечні – 17,3 млрд руб.

Нагадаємо, в кінці вересня глава Чечні Рамзан Кадиров заявив про необхідність збільшення федеральних дотацій регіону, пов’язавши це з високою народжуваністю в республіці. Зараз загальний рівень трансфертів центру в республіканському бюджеті дорівнює 84% його доходів. Москва, в особі курируючого міжбюджетну політику віце-прем’єра Дмитра Козака, зі слів Кадирова, пообіцяла республіці «всебічну підтримку»

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-19 03:59 :45