Новини » Політика 7 листопада, 2017, 18:55
Тарас Юрик: Фракція БПП довела, що не підтримує думку Капліна

Щодо подання та голосування за постанову Сергія Капліна я не бачу ні гри фракції, ні гри Президента, ні ба більше – гри в середині коаліції.

Таку думку висловила народний депутат України Тарас Юрик у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00 – 11:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

Депутат від БПП прокоментував постанову свого колеги, нардепа фракції БПП Сергія Капліна щодо відставник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

«Я не бачу у цьому абсолютно ніякої гри. Позиція щодо реєстрації постанови – це персональна позиція Сергій Капліна. І незважаючи на те, що Каплін є членом фракції БПП, але разом з тим він також є лідером своєї партії. Наша фракція є демократичною, тому ніхто не може впливати на рішення щодо реєстрації подібних постанов», – підкреслив Тарас Юрик.

Також він зауважив, що фракція БПП, своєю чергою, відреагувала на такий крок депутата,і продемонструвала, що абсолютно не погоджується із рішенням пана Капліна.

«Якби дійсно була б якась гра,то могли б бути і голоси від інших представників фракції на підтримку цієї постанови. Але голосування відбулося дуже чітко і відкрито. Хто бажає, може подивитися на стенограму голосування нашої фракції, щоб усе зрозуміти. Тому я не бачу ні гри фракції, ні гри Президента, ні гри в середині коаліції», – наголосив Тарас Юрик.

Нагадаємо, у Верховній Раді не підтримали постанову про звільнення міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Постанову 5041, яку у 2016 році вніс до парламенту нардеп від БПП Сергія Каплін, підтримали лише 31 нардеп.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-27 23:15 :08