Новини » Політика 7 листопада, 2017, 13:42
Сергій Каплін обіцяв піти до суду, якщо його не виключать із БПП

Народний депутат України Сергій Каплін повторно написав заяву про вихід з коаліції та з «Блоку Петра Порошенка», мовляв дуже незадоволений роботою своїх колег і не хоче мати до них жодного стосунку.

Про це сам Каплін заявив в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK).

«Вважаю, що на місці Арсена Авакова повинна бути абсолютно незалежна фахова людина. Тому я вже подав до реєстрації повторний пакет документів про його відставку. Тож потрібно провести консультації із громадсько-політичними рухами, з волонтерами, адже у країні маємо дуже серйозний пул тих, хто розуміється у таких кадрових питаннях. А для цього лише потрібне широке обговорення», – сказав Каплін.

Також він вважає, що Аваков не є настільки важливим для коаліції, щоб його відставка призвела до перевиборів.

«У «Народному фронті», який може стати джерелом розпаду коаліції, є люди, на яких вже немає, де ставити тавра. Адже вони так «набізнесувалися» за Яценюка і Авакова, що зараз там у Луценка, мабуть, є окремий сейф на усіх цих людей. Тож, повірте, що вони всі «як миленькі» впадуть на коліна перед будь-якою новою владою і найбільша загроза у тому, що нічого не зміниться», – наголосив Каплін.

Окрім того Каплін ексклюзивно розповів, що повторно написав заяву про вихід з БПП та коаліції і буде вимагати в судах, аби його звідти виключили.

«Де-факто я не маю до них ніякого стосунку. Адже вважаю їхню політику антисоціальною, грабіжницькою та геноцидом над простими українцями. Тому вимагаю від Парубія, який каже, що я є агентом Кремля, аби він, націоналіст, сьогодні в день сторіччя проголошення Третього Універсалу Української Центральної Ради виключить мене зі складу коаліції і БПП та зачитав мою заяву, адже вона вже у нього на столі», – заявив Каплін.

Нагадаємо, сьогодні у Верховній Раді не підтримали постанову про звільнення міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-02 07:20 :01