Новини » Політика

Посаду міністра внутрішніх справ не можна роздавати за квотним принципом, – Каплін

Сьогодні Міністерство внутрішніх справ стало приватним підприємством «Народного фронту». Це прямий наслідок того, що призначення на посаду очільника цього відомства відбувалось за квотним принципом.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) говорив народний депутат України з фракції БПП Сергій Каплін.

«Неприпустимо, щоб в Україні, та й у інших цивілізованих державах, такі серйозні посади, як Міністра внутрішніх справ, роздавали за квотним принципом. Адже, сьогодні МВС стало приватним підприємством «Народного фронту», – вважає Каплін.

На його думку, під час сьогоднішнього голосування у Верховній Раді, коли народні обранці не підтримали постанову про звільнення міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, українці змогли побачити «справжнє обличчя коаліції та опозиції».

«Вийшли «юліні», які домовилися з бандитом Аваковим вже про адмінресурс на наступні вибори, і по суті його захищали. Також вийшов радикал «Ляшко-лотерейщик» і так само його захищав, як і «Опоблок», БПП, «Народний фронт». Тобто, у них зберігається коаліція, яка є антинародною та антисоціальною», – обурювався він.

Адже, за словами Капліна, міністрові внутрішніх справ не довіряють і самі українці.  

«Ми знаємо, що рівень довіри до Авакова коливається від двох до чотирьох відсотків. Уявіть собі, що зі ста українців лише чотири трішечки довіряють міністрові внутрішніх справ. Як можна із таким результатом боротися з корупцією, зі злочинністю в країні та консолідувати власне нашу націю?», – дивувався Каплін.

Loading...