Новини » Політика 6 листопада, 2017, 20:50
У владі розуміють, що проблема з офшорами шкодить їхньому рейтингу, – Гусак

Протизаконного в офшорах нічого немає, але є питання з погляду моралі та політичного авторитету. До того ж, не потрібно забувати, що йдеться про президента воюючої країни.

Таку думку висловив народний депутат України Володимир Гусак у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00 – 11:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

«У команді президента є розуміння, що історія із офшорами має дуже поганий вигляд, і точно не додає їм рейтингу. Тому система захисту влади полягає в тому, що, мовляв, не було жодного порушення валютного законодавства, або перерахунку коштів», – підкреслив Гусак.

Дійсно, підтверджує політик, перерахування коштів на ті офшор не було. Однак це тільки чергова спроба відволікти увагу від того, що президент країни створював структуру для того, щоб якось оптимізувати свої податкові витрати.

«Протизаконного в цьому нічого немає, але є питання з погляду моралі та політичного авторитету. Також інший аргумент, який можуть наводити на користь офшорів президента, що, мовляв, в Україні усі транзакції з продажу бізнесу здійснюють за кордоном, оскільки в державі не достатньо захищені права власності. Однак не потрібно забувати, що йдеться про президента воюючої країни. І саме його пряме завдання полягає у тому, щоб створити такий клімат, за яким продавати і купувати бізнес в Україні було б безпечніше. Тому те, що президент не створює такого клімату говорить про те, що йому це і не дуже потрібно», – зазначив Володимир Гусак.

Читайте також: «Paradise Papers» розкривають таємниці прихованого багатства світової еліти

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-17 19:02 :05