понеділок, 6 листопада, 2017, 19:59 Політика
Шкрум: Законопроект про деофшоризацію не виносять у Раді навіть на перше читання

Питання з офшорами можна було б вирішити завдяки законупро деофшоризацію. Однак такий законопроект у Верховній Раді навіть не хочуть розглядати.

Про це розповіла народний депутат України АльонаШкрум у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

«Питання не в тому, що ми звинувачуємо Президента у порушенні юридичних тонкощів міжнародного законодавства. Проблема в тому, що президент, коли йшов на вибори, обіцяв бути іншим – обіцяв не бути Януковичем і робити все по-новому.

Саме тому суспільство настільки зараз розчарувалося у Петрі Порошенкові, якого бачили на Майдані що сьогодні Президент вже не може відновити довіру», – певна Альона Шкрум.

Депутат зауважує, що питання з офшорами можна було б вирішити завдяки закону про деофшоризацію. Однак такий законопроект у Верховній Раді навіть не хочуть розглядати.

«Ми подали законопроект про так звану деофшоризацію. Проте його не виносять на розгляд навіть на перше читання, оскільки цей закон міг би дуже жорстко регламентувати питання офшорів», – наголосила Шкрум.

Політик додає, що якби хтось із опонентів Президента, наприклад Юлія Тимошенко, фігурував у панамських документах, то на всіх телеканалах була б істерика і величезне нагнітання інформації. Натомість коли у цих документах фігурує Президент, то питання намагаються перевести в юридичну площину.

Також Шкрум нагадала щодо закону про Антикорупційний суд і зауважила, що Президент ще з травня обіцяє внести відповідний законопроект до парламенту.

«Законопроект про антикорупційний суд був поданий депутатами більш як півроку тому. Зараз же його відкликали спеціально для того, щоб Президент міг внести свій. Однак представник президента у парламенті Ірина Луценко ще з травня обіцяє, що президент подасть свій законопроект.

Тому я сумніваюся, що цей час використовують для створення якісного законопроекту. Натомість це може бути черговою грою та написання закону, який не буде вирішувати проблему», – припускає Альона Шкрум.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 00:55:27