Новини » Суспільство

Студенти-медики частіше зловживають спиртним

У студентів медичних вузів є своя «професійна шкідливість». Виявилося, що студенти навчальних закладів даного профілю мають більше шансів стати алкоголіками, ніж їх ровесники, які отримують інші професії.

Про це повідомляє sundaynews.info.

Студенты-медики чаще злоупотребляют спиртным

До цього висновку прийшли співробітники Клініки Майо за результатами опитування більш ніж дванадцяти тисяч студентів-медиків. Майже півтори тисячі респондентів вже регулярно зловживали алкоголем. Найбільший ризик алкоголізму мали молоді та самотні студенти, які мають багато заборгованостей за навчальною програмою. Вони зловживали спиртним в 2 рази частіше за однолітків.

На алкоголізацію також впливали чинники емоційного вигорання і деперсоналізації. Статистично достовірної різниці між учнями різної статі автори дослідження не виявили.

Більш ранні дослідження показали, що активно практикуючі лікарі, які вже отримали диплом про закінчення медичного університету також в середньому вживають спиртне у великих обсягах, ніж представники багатьох інших професій. Багато в чому це пов’язано з великою кількістю стресів на роботі і необхідністю постійної концентрації уваги, що вимагає тривалого напруження нервової системи.

Читайте також: Вчені з’ясували, що змушує алкоголіків вживати спиртнеLoading...