Новини » Політика 3 листопада, 2017, 23:05
Пашинський: Чутки щодо конфлікту між Аваковим та Порошенком – це конспірологія

Із сином Авакова відбулася не зовсім коректна історія. А тому та версія, що Порошенко використав НАБУ та САП, щоб «наїхати» на Авакова, є повною конспірологією.

Таку думку висловив народний депутат України Сергій Пашинський у ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (о 20:00 – 21:00 на телеканал і ZIK).

Ведуча програми запитала щодо погіршення стосунків між різними гілками влади в наслідок справи «рюкзаків Авакова» та зазначила, що багато хто кваліфікує ці події як загострення війни між Порошенком та Аваковим.

До того ж, після того, як антикорупційні органи затримали сина Арсена Авакова, стало відомо про розслідування НАБУ і щодо бронемашин «Тритон», які виготовляє завод «Ленінська кузня», що належить Петру Порошенку і Ігорю Кононенку.

«Із сином Авакова відбулася не зовсім коректна історія. Але я вперше чую, що Президент Порошенко має вплив на Ситника та НАБУ. Я думаю, що подібні версії не мають право на життя», – прокоментував зауваження Пашинський.

Депутат підкреслив, що є одним із перших авторів закону про НАБУ, а відтак несе персональну відповідальність за роботу цього органу.

«Я абсолютно переконаний, що таку структуру, як НАБУ, безумовно має працювати в нашій державі та боротися з корупцією. Але та версія, що Порошенко використав НАБУ та САП, щоб «наїхати» на Авакова, є повною конспірологією», – вважає Пашинський.

Однак поряд із цим депутат певен, що на НАБУ та СПА є впливи зовнішніх сил, що обов’язково доведеться розслідувати на рівні парламенту.

«Я можу відповідально заявити, що в роботі НАБУ і САП було неодноразово зафіксовано вибіркове правосуддя, що є інструментом задля досягнення певних цілей. Тому я як політик повинен зробити все можливе, щоб цей орган не займався саме такою діяльністю», – заявив Сергій Пашинський.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 05:45 :41