Новини » Суспільство

ONUKA відмовилась виступати у Празі на одній сцені з російськими виконавцями

ONUKA. Фото: apostrophe.ua

10 листопада український проект ONUKA вперше виступить у Празі. Концерт пройде у Palác Akropolis в рамках європейського туру групи, що розпочався наприкінці жовтня.

Днями в мережі помітили, що на цьому заході ONUKA має виступати разом з російськими артистами, а на афіші заходу зазначено «Onuka /Ua + showcase of indie music from Russia and Ukraine». Зокрема, розділяти сцену з ONUKA мали росіяни Ambidextrous, Lovozero, Юлія Накарякова та російсько-український гурт «Адвокати» – новий проект колишнього учасника групи Євгена Іваненка.

Менеджмент ONUKA попросили пояснити цю ситуацію, на що представники проекту відповіли: «Наша обов’язкова умова – зміна афіші і назви заходу, в рамках якого представляє свій шоу-кейс ONUKA, а також виступ гурту на окремій сцені без участі російських музикантів у концерті».

Ймовірно, чеські організатори до прохання ONUKA дослухалися, тому що наразі на сторінці події у Facebook з’явилась нова афіша – на ній нема жодного слова про учасників з Росії, повідомляє cultprostir.ua.

Читайте також: Співак Козловський заявив, що не вважає Росію агресором

Loading...