Новини » Світ 3 листопада, 2017, 10:19
Анджей Дуда у грудні планує відвідати Україну
Президент Польщі Анджей Дуда. Фото: ZIK/ EPA-EFE/RADEK PIETRUSZKA/Архівне фото
Президент Польщі Анджей Дуда. Фото: ZIK/ EPA-EFE/RADEK PIETRUSZKA/Архівне фото

Президент Польщі Анджей Дуда планує відвідати Україну в грудні.

Про це заявив міністр канцелярії глави польської держави Кшиштоф Щерський, – повідомляє Укрінформ з посиланням на в прес-службу президента Польщі.

«Візит до Харкова є в календарних планах президента на грудень цього року», – заявив Щерський.

Він зазначив, що це буде робочий візит з метою проведення переговорів з керівництвом України і представниками ОБСЄ в контексті участі Польщі як непостійного члена у 2018-2019 роках у засіданнях Радбезу ООН.

Як зауважив Щерський, це питання в геополітичних інтересах Польщі.

Водночас він визнав, що польсько-українські відносини не обмежуються лише питаннями безпеки.

Міністр канцелярії президента РП зазначив, що польська сторона бачить негативну еволюцію поглядів України щодо Польщі в історичному контексті, а також погіршення відносин Києва з іншими східноєвропейськими сусідами.

«Ці факти президент бере до відома при оцінці перспектив польсько-українських відносин», – констатував польський урядовець.

Щерський повідомив, що кілька днів тому Дуда погодив з прем’єр-міністром Беатою Шидло питання про проведення консультацій перед рішенням про здійснення візиту до Харкова і чекає, що МЗС Польщі передасть йому свої формальні пропозиції.

Як зауважив міністр канцелярії президента РП, під час візиту до Харкова Дуда планує відвідати могили загиблих від рук НКВД поляків у Старобільську.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-20 06:21 :49