четвер, 2 листопада, 2017, 12:43 Суспільство
У жовтні ZIK зміцнив рейтингові показники

У жовтні середньоканальна частка телеканалу ZIK зросла до 0,44%. Зокрема, за рейтинговими показниками за цільовими аудиторіями «Україна 18+» та «Україна 18+ міста 50+» ZIK випередив «Канал 24» та «Еспресо».

Про це повідомляє прес-служба телеканалу ZIK.

Серед лідерів телеперегляду на ZIKу – прем’єрне політичне ток-шоу з ведучою Наташею Влащенко «Народ проти».

Також проект «Zіткнення» з ведучою Роксаною Руно послідовно демонструє зростання свого рейтингу.

Окрім того, утримують першість за рейтинговими показниками програма «Історична правда з Вахтангом Кіпіані», новинні випуски «Перші про головне» та прямоефірні токінг-студії «Перші про головне. Коментарі».

Зазначимо, ZIK показує позитивну динаміку зростання частки аудиторії як по Києву, так і по всій Україні загалом.

На початку осені телеканал ZIK відзначив своє 7-річчя. Вперше ZIK вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Тоді програмна сітка налічувала шість проектів власного виробництва. Мовлення здійснювалося зі студії у Львові переважно на Західну Україну. Із 2014 року ZIK розпочав перехід на загальнонаціональний рівень, розширивши лінійку авторських проектів до двадцяти. Навесні 2014 року телеканал відкрив свою першу студію в Києві. Через 2 роки, у жовтні 2016 року, відбулася офіційна презентація нової центральної студії ZIKу в столичному Міжнародному центрі культури та мистецтв. У лютому 2017 року ZIK отримав статус загальноукраїнського телеканалу.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 06:13 :44