live
Новини » Політика

Олексій Гриценко розповів про пошуки зниклого в Криму члена «Автомайдану»

Щодо зниклого члена «Автомайдану» Василя ми спілкувалися з прокуратурою Криму. Тому тепер очікуємо, як вони будуть реагувати на наш запит.

Таку думку висловив активіст «Автомайдану» Олексій Гриценко у програмі «Vox populi» (19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK).

Олексій Гриценко відповів на питання сестри зниклого у Криму активіста «Автомайдану», якого рідні не можуть знайти вже майже 4 роки.

«Я знаю про зниклого у 2014 році у Криму члена «Автомайдану» Василя. Намагаємося шукати разом з іншими організаціями. У такій ситуації опинилися дві людини – це Олег Сенцов, місце перебування якого відомо, і який перебуває у російській в’язниці та Василь, місце перебування якого, на жаль, не відомо», – констатував Гриценко.

Сестра зниклого активіста зауважила, що із «Автомайдану» з нею ніхто не спілкувався щодо пошуку брата. Також вона підкреслила, що кримінальна справа, яка була порушена щодо безвісти зниклого Василя, була закрита через півроку.

Відтак, куди жінка тільки не зверталася, зокрема у різні відділення поліції Тернополя, ніхто із правоохоронців не хоче приймати від неї заяви,а за інформацією просять їхати до Києва. То чому ж така засекреченість, і рідні не можуть знати, де знаходиться людина?

«Василь працював у специфічній структурі. Відповідно те, що я дізнався від журналістів, які також проводять це розслідування, що нібито з’явилася інформація, що тіло Василя передали до Тернополя. Однак насправді цього ніхто не може підтвердити», – підкреслив Гриценко.

Активіст «Автомайдану» запевнив, що вони і надалі намагатимуться з’ясувати місце перебування зниклого Василя всіма можливими каналами, однак наразі нічого не вдається.

«Ми намагалися шукати і через правоохоронні органи, і через різні організації, які працюють над пошуком зниклих людей. Також з приводу цього ми спілкувалися і з прокуратурою Криму, тому тепер очікуємо, як вони будуть реагувати на наш запит», – зазначив Олексій Гриценко.

Loading...