live
Новини » Події

На приморському напрямку активізувались ворожі диверсанти і снайпери

Під Богданівкою ворожа ДРГ днями впритул підібралася до позицій українських військових. А біля Старогнатівки прицільно б’ють російські снайпери. На Приморському напрямку АТО активізувалися ворожі диверсанти та снайпери. Армійці кажуть, що окупанти постійно шукають можливі прогалини в обороні.

Про це повідомляє www.5.ua.

Поблизу Богданівки найгарячіше вночі – і не через обстріли. З настанням темряви до українських позицій висуваються ворожі диверсанти, щоб виявити слабкі місця в обороні армійців. «Мабуть, вони готують плацдарм для якогось серйозного наступу, тому вони роблять вигляд, що ми їм не цікаві таким чином», – впевнений військовослужбовець Артем.

Ворожа диверсійно-розвідувальна група днями впритул підібралася до позицій українських військових. Поводилися як професіонали. «Звичайні шахтарі так працювати не можуть. Після того, як я їх виявив, вогонь ніхто не відкривав, просто ми чекали, що підійдуть ближче. Вони залишили два чоловіка на прикриття і двома групками у різні сторони розійшлися», – розповідає Владислав.

Військовослужбовець Артем має досвід служби у спецпідрозділі Ізраїлю. Але з початком російської агресії хлопець вирішив, що в рідній країні буде кориснішим. Через те, що має іноземне громадянство – чекав два роки, щоб вступити до лав Збройних сил. Каже: «Мені б дуже хотілося допомогти цій країні. Знаєте, як колись сказав великий американський президент Кеннеді – не питай, що зробила твоя країна для тебе, а запитай, що ти зробив для своєї країни».

Позиції сил АТО під Красногорівкою: снайпери окупантів лютують навіть під час інтерв’ю

Знають, куди бити і б’ють прицільно – так про ворога розповідають українські вояки, що боронять позиції під Старогнатівкою. Останнім часом тут активізувалися ворожі снайпери. Боєць «Кут» показує понівечену зброю: «Це у нас простріляне снайпером, який б’є з посадки за 250 метрів». Прострелили не лише зброю – снайперська куля потрапила в руку бійця: «Перша куля пройшла повз ногу в мене, а коли він мене відкинув, друга йому потрапила в руку. Потім я вивів його з поля бою і товариші почали відкривати вогонь».

За даними розвідки, ворожі снайпери на цій ділянці фронту відточують свої навички. «Зараз відбулися випуски в школі снайперів у Росії. І вони приїхали тут начебто випробувати свої дані, отримані під час теоретичної підготовки», – розказує військовий Олег. Українські вояки кажуть – стрілецькі навички відпрацьовувати на собі не дозволять. Тому в разі загострення дадуть гідну відсіч.

 Loading...
Loading...
Loading...