Новини » Світ 1 листопада, 2017, 22:30
Мінфін США розповів, що загрожує компаніям за допомогу росіянам, які є під санкціями

Закон про розширення антиросійських санкцій (CAATSA) має на увазі введення «вторинних» санкцій – заходів проти неамериканських осіб, які співпрацюють із забороненими російськими секторами, проектами і особами.

Про це повідомляє Росбалт.

У яких випадках і до кого будуть застосовуватися вторинні заходи, роз’яснило управління з контролю за іноземними активами (OFAC) Мінфіну США.

Тепер банки і компанії по всьому світу, а не тільки американські, ризикують опинитися під санкціями, якщо вони співпрацюють з росіянами з санкційних списків. Серед іншого, їм загрожує заборона на відкриття або ведення кореспондентських рахунків в США, тобто, фактично ізоляція від американської доларової системи.

Так, закон зобов’язує президента США вводити санкції проти іноземних фінансових інститутів (банки, брокери, інвестиційні компанії, клірингові будинки і т. д.), про яких міністру фінансів відомо, що вони сприяють «значущим фінансовим транзакціям» в інтересах російських осіб, внесених в списку санкцій SDN в зв’язку з конфліктом в Україні.

«Сприяння» включає в себе надання валюти, фінансових інструментів, цінних паперів, будь-яку «передачу цінності», а також надання послуг будь-якого роду, включаючи надання персоналу, програмного забезпечення, технологій.

При цьому держсекретар США може заблокувати покарання іноземного фінансового інституту за допомогу росіянам зі списку SDN, якщо вирішить, що таке покарання суперечить національним інтересам США.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-22 23:08 :57