Новини » Львів 2 листопада, 2017, 11:39 блоги
І як не втратити людську гідність за скотських обставин?
Тетяна Вергелес
головний редактор Інформаційного агентства
«Західна інформаційна корпорація» (IA ZIK)

Що б не робила – осад від учорашнього вечора.

Штурм людей на зупинці Головна пошта львівського трамваю «двійка», тьмяне, депресивне світло салону бідної розвалюхи, пасажири всі підряд не просто нервові, а небезпечно агресивні. Не завмерли і стоять самозаглиблено, а у постійному русі на місці, ніби їх дідько щипає: смикаються, штовхаються... Кричать, говорять, шиплять всі одночасно. Всезагальне збудження. Один голос над усіма - ані на мить не змовкає: погрожує дати "по башці усій нах..р владі", ноги відриває Садовому, голову відкручує депутатам, тут же коментує кожну фразу тих, хто поруч з ним і хто теж не мовчить; матюкає водійку, яка «повзе, стоїть, а не їде»...

Не салон трамвая, а корпус психіатричної лікарні, де забули дати хворим ліки. За вікном – темрява, у вагоні – напівтемно.

Ні, цей допис не про нашу культуру. Це про результат того, що «ми строїлі, строїлі і наконєц построілі». Це про те, як ми живемо. Громадський транспорт, медицина, соціальні служби, міграційні... Гідність людини, як її не втратити за, часом, скотських обставин? Чи дбають про людську гідність свого «електорату» ті, хто мав би вести нас у чергове світле майбутнє?

Вибачте, що виплеснула. Але мовчати теж не є правильно.

P.S. Поки я це писала, зясувалося, що з трамвайного маршруту №2 передали на інший маршрут три трамвая. Й до того, була біда, а тепер й поготів.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 17:29 :33