Новини » Львів 1 листопада, 2017, 12:03 блоги
У трамвая «сімки» бувають вихідні?
Надія Сапіга
журналіст IA ZIK

Львівські трамваї – це надзвичайно зручний вид громадського транспорту. Однак не завжди вони їздять за графіком. Коли ж вагони зникають із маршрутів, усі пасажири беруть штурмом автобуси і маршрутки, і тоді починається транспортне пекло.

Маршрут трамвая «сімки» один чи не з найгірших у Львові. Зранку пасажири можуть довго його чекати: він то застрягне у корку, то поламається посеред дороги, а бували і надзвичайні випадки, до прикладу, у жовтні на одному з пасажирських сидінь вдарив електричний струм.

А вчора після шостої вечора у трамвая взагалі був «вихідний». Запитаєте як, то поясню. У годину пік усі поспішають додому. Надіються, що зможуть з першого разу втиснутися у громадський транспорт. Більшість мешканців вул. Шевченка користуються «сімкою», бо маршрутки, що курсують з центру, і так забиті.

Вчора люди так і не дочекались «сімки», тому брали штурмом маршрутки. Вони пояснювали, що з Погулянки «двійки» курсували, а от трамваїв, що їдуть на вул. Шевченка, не було вже довгенько. Дехто простояв на зупинці і півгодини.

Як наслідок – усі пакувались у маршрутки №217а та 6а, які курсують з Підвальної. Відповідно, мешканці Рясного марно намагались влізти у громадський транспорт на початку вул. Городоцької. Однак якщо львів’яни до такого звикли, то 33 школярі з обласного Миколаєва разом із своїми вчителями, були у неприємному шоці, коли запакувалися у 6а. Люди у маршрутці жартували, що діти мали унікальну можливість відчути справжній Львів.

А тих усіх незручностей можна б було уникнути, якби «сімки» дотримувались графіка…

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 13:10 :11