Новини » Світ 1 листопада, 2017, 9:55
У Путіна з’явився ще один конкурент
Рахман Янсуков. Фото: ТАСС
Рахман Янсуков. Фото: ТАСС

Президент Асоціації підприємців з розвитку бізнес-патріотизму «Аванті» Рахман Янсуков оголосив про висунення у президенти Росії.

Про це повідомляє РБК.

Своїм висуненням Янсуков сподівається підняти явку серед молоді і довести, що молоді росіяни «патріотично налаштовані», «скільки б не намагався довести зворотне Олексій Навальний, який розгойдує човен в непростий час», зазначив Янсуков.

Крім цього, він виступає проти того, щоб «боротьба з чиновниками і комерційними структурами видавалася за роботу з викорінення корупції, а неузгоджені акції протесту – за волевиявлення громадян і демократичні свободи».

Також він пропонує «удосконалити поточну національну ідею» і розвивати «бізнес-патріотизм» для боротьби з «сурогатно номенклатурно-олігархічним капіталізмом» в Росії.

Як зазначає видання, з початку липня по кінець серпня радником Янсукова була дочка прес-секретаря президента РФ Єлизавета Пєскова. Сам Янсуков є колишнім помічником чеченського політика і бізнесмена Умара Джабраїлова, який і заснував Асоціацію підприємців.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 05:46 :36