Новини » Політика 31 жовтня, 2017, 16:39
Участь у конкурсі до місцевих судів продовжать 700 кандидатів
Суддя. Фото: Мусієнко Владислав/УНІАН
Суддя. Фото: Мусієнко Владислав/УНІАН

За результатами анонімного тестування у рамках відбіркового іспиту 700 кандидатів, які наберуть найвищий сукупний бал, продовжать участь у доборі на посаду судді місцевого суду.

Таке рішення ухвалила ВККС 31 жовтня на ранковому засіданні, пише «Українське право».

Усього для участі в іспиті зареєструвалися 4128 кандидатів із 4525, яких було допущено.

«Переможцями стануть 700 осіб, які наберуть найвищий підсумковий бал», – підкреслив секретар ВККСУ Станіслав Щотка.

Він наголосив, що ці кандидати мають набрати не менше як 75 балів зі 100 з тесту на знання права і не менше як 30 балів із 40 – з тесту на рівень володіння державною мовою.

«Із таких кандидатів ми оберемо 700 із найвищим балом», – додав він.

Щотка нагадав, що державне замовлення поступило на підготовку 600 суддів. «Після іспиту на його переможців чекають тестування морально-психологічних якостей і загальних здібностей, спеціальна перевірка, спеціальна підготовка, кваліфікаційний іспит. Після проходження усіх етапів залишиться 600 кандидатів», – роз’яснив член ВККС.

Голова ВККС Сергій Козьяков повідомив, що всі тестові відповіді буде зашифровано. «На сканування та шифрування піде десь 6-8 годин. Результати з державної мови плануємо дізнатись сьогодні, а з права – на наступний день», – зазначив голова Комісії.

Нагадаємо, що сьогодні понад 4,5 тис. кандидатів у місцеві судді складають відбірковий іспит у рамках конкурсного відбору.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 13:03 :02