live
Новини » Політика

Нардеп Корнацький: Міхеїла Саакашвілі досить вдало підставили або обманули

Протестувальникам, які мітингують під ВРУ, слід було виступати з однією вимогою – про зміну виборчого законодавства.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–14:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України (фракція БПП) Аркадій Корнацький.

Нагадаємо, колишній президент Грузії, лідер «Руху нових сил», екс-очільник Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі повідомив, що наступний мітинг під ВРУ відбудеться 7 листопада. Саакашвілі заявив, що у випадку, коли влада не прийме вимог, то потрібно знайти інші мирні форми протесту.

Аркадій Корнацький заявив, що народні обранці – поодинці, депутатські групи чи навіть окремі фракції – у ВРУ нічого не вирішують, понад те, робота Ради відбувається не за планом, який народні обранці обдумали, внесли пропозиції та затвердили.

«Це все було вирішено поза стінами Ради, потім у вигляді дуже недолугого, хоча, безумовно, зобов’язуючого документу, такого, як коаліційна угода, було затверджено. Але то був не план роботи. Ви пам’ятаєте, що один із лідерів парламентських фракцій називав це «мурзилкою», – нагадав нардеп та додав, що документ не виконується.

Гість програми заявив, що, на його переконання, Міхеїла Саакашвілі досить вдало підставили або обманули.

«Цей обман полягав у тому, що якраз висувалися ці три вимоги», – заявив Аркадій Корнацький та наголосив, що підставили Саакашвілі ті, хто з ним виходив на акцію протесту, зокрема, і партія «Батьківщина».

Політик каже, що йому достеменно не відомо, хто був автором трьох вимог, на його думку, слід було виступати з однією вимогою – про зміну виборчого законодавства.

«Тому що при тому, що в Україні вкрай потрібен антикорупційний суд, потрібно покінчити із депутатською недоторканністю, але, як ми бачимо, скористалися цим одним варіантом, коли фіктивно приступили начебто до скасування депутатської недоторканності, абсолютно її не зачепивши», – заявив нардеп Корнацький та додав, що за обидва законопроекти щодо зняття недоторканності, які були скеровані до Конституційного суду, він голосував. Проте пункти, про які там ідеться, він називає суто декларативними, а власне голосування пояснив так: «Це все ж якийсь крок».

Loading...