Новини » Політика

Садовий розчарував сенатора Кріса Мерфі скигленням та подвійними стандартами

Сенатор США Кріс Мерфі. Фото: ukrainian.voanews.com

Сенатор США Крис Мерфі щойно повернувся з триденної поїздки до України та Естонії. В ході турне він зустрівся, зокрема, з мером Львова Андрієм Садовим. Ця зустріч залишила у нього гнітюче враження. Адже Андрій Іванович все нарікав на те, що всі ЗМІ в Україні під контролем олігархів та тиснуть на нього та партію «Самопоміч». А після запитання про його медіа групу відповів, що вона у власності дружини та є мегачесною і ніяк не причетна до політичної діяльності мера. Для Садового таке двояке трактування – це норма, яка, на жаль, не викликає жодного дисонансу, резюмували американські політики.

Про свої враження він розповів на своїй сторінці на сайті «Медіум», інформує «Голос Америки».

У Львові сенатор Мерфі, разом с послом США до України Марі Йованович, зустрівся з мером Садовим.

«В якийсь момент під час вечері мер Садовий почав скаржитися на те, що Порошенко та олігархи контролюють усі засоби масової інформації в країні та використовують їх для просування їх політичних завдань. Це спонукає посла Йованович ввічливо запитати Садового: «З усією повагою, пане мер, що ви кажете, коли люди запитують вас про телевізійні та радіо станції, якими володіє ваша родина?»«.

На це, пише Мерфі, Садовий відповів: «Моя дружина володіє ними, а не я! І наші станції мають чесне висвітлювання. Там немає політичного схилу. Не так, як на інших станціях».

«Мене вражає те, наскільки нормою в Україні стало, щоб політики контролювали ЗМІ», – пише сенатор Крис Мерфі.

«Українська демократія є молодою, і це нагадування про те, наскільки далеко їй ще треба йти», – вважає він.

Loading...