Новини » Політика 30 жовтня, 2017, 17:50
Нардеп БПП: На виборах в ОТГ програли всі політичні партії

Де-юре вибори до об’єднаний територіальних громад можуть відбутися тільки тоді, коли будуть внесені зміни до Конституції України в частини самоврядування.

Таку думку висловив народний депутат України Аркадій Корнацький у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

«На виборах в ОТГ програли всі політичні партії, які брали в них участь, зокрема і «Батьківщина» та БПП. Програли тому, що ці вибори є абсолютно незаконними, антинародними та ведуть до знищення українського села і селянина», – наголосив Корнацький.

За словами депутата, ці вибори показують, що і БПП і «Батьківщина» є однаковими, адже проголосувавши за об’єднання територіальних громад, політсили не довели справу до кінця, і не внесли зміни до Конституції.

«Об’єднана територіальна громада – це нова адміністративно-територіальна одиниця України, яка не може створюватися в супереч Конституції. Відтак, де-юре, ці вибори можуть відбутися тільки тоді, коли будуть внесені зміни до Конституції України в частини самоврядування. Адже зміни хоч і пройшли Конституційний суд, але не буди внесені до головного закону», – зауважив народний депутат.

Відтак, підсумовує Корнацький, вибори фальсифікуються з однією метою – укрупнити виборчі дільниці та поставити на них своїх слухняних людей для фальсифікації подальших виборів.

«Важливо зауважити, що 100% селян проти такого об’єднання, а згоди Сільрад фальсифікуються під величезним адміністративним тиском. Саме тому я вже оскаржив усі постанови ЦВК, так само, як це зробили депутати  Сільських рад, яким достроково намагаються зупинити повноваження, незважаючи на те, що вони були обрані у 2015 на 5 років депутатства», – наголосив Аркадій Корнацький.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-24 01:19 :13