понеділок, 30 жовтня, 2017, 13:30 Суспільство
Можливо, у минулому житті я був українцем, – Чан Куок Кхань

Чан Куок Кхань родом із великого в’єтнамського міста Хошимін. Звідти у 2011 році він переїхав до Львова, щоб навчатись у політехніці на хімічному факультеті. Водночас, він вирішив займатись ще й вокалом. Хлопець настільки захопився Україною, що вивчив мову, полюбив традиції і культуру, а тепер мріє побачити краєвиди Карпат.

Про це йдеться в програмі «Добрий ZIK» (щонеділі о 21:00 на телеканалі ZIK).

Кхань хотів стати співаком. Проте категоричне «ні» батьків поставило хрест на мрії хлопця. Він почав вивчати кардинально протилежне, а саме – хімію у місцевому інституті. А у двадцять років отримав можливість поїхати на навчання за кордон.

«У дитинстві я хотів бути на сцені, співати. Бо музика це не тільки хобі, а життя і друг, без якого печально. Батьки були проти. Але, навчаючись у Хошиміні, мені випав шанс поїхати закордон через освітню програму. Мені дали вибір – Москва або Львів. Я обрав друге місто, тому що тут наука на високому рівні», – розповідає герой програми.

Прилетівши до України, хлопець зрозумів,що дуже малий відсоток місцевих мешканців говорять англійською. Тому він почав робити все для того, щоб якнайшвидше вивчити українську.

«Я вважаю, що державною мовою має володіти кожен українець на сто відсотків. Звичайно, мені її було важко вчити, адже є багато відмінностей із в’єтнамською. Але я хотів цього так само сильно, як бажав займатись музикою», – коментує Чан Куок Кхань.

«Коли ми зустрілись, то я була здивована тим, що він навчається на хімічному факультеті і водночас прагне до музики. Він виконав три пісні. Після чого я зрозуміла – тембр гарний, слух є, а техніку поставимо. Ми почали займатись і ще більшим сюрпризом стало те, з яким завзяттям Кхань вивчав мову! Першим його бажанням було виконати українську пісню», – пригадує викладачка вокалу Марта Лозинська. 

Після шести місяців вокальних занять Кхань взяв участь у міжнародному музичному конкурсі, де за виконання в’єтнамської та української пісень зайняв третє місце.

«Це був дебют, який увінчався призовим місцем. Він великий молодець! Я завжди його ставлю у приклад. Вважаю, що хлопець знає, чого хоче», – додає Марта Лозинська.

В Україні Кхань знайшов себе, полюбив традиції, пісні, тому й не дивно, що мрія хлопця також пов’язана із цією країною.

«Моя мрія – побачити Карпати із висоти пташиного польоту. Я надзвичайно щасливий, що її вдалось втілити завдяки такому подарунку, як політ на аерошуті. У небі я відчув себе журавлем, а коли приземлився – українцем. Можливо, в минулому житті я належав до цієї нації і тепер я повернувся на рідну землю», – ділиться враженнями герой проекту.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 01:06:23