понеділок, 30 жовтня, 2017, 15:47 Політика
Мінрегіон пропонує запровадити страхування відповідальності професійних будівельників
Фото: kievcity.gov.ua
Фото: kievcity.gov.ua

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ з метою захисту майнових і особистих прав та інтересів споживачів пропонує запровадити страхування відповідальності архітекторів, проектувальників та інших професійних виконавців будівельних робіт.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе, передає «Урядовий портал».

«На жаль, сьогодні не поодинокі випадки, коли неякісне виконання робіт, наприклад, з проектування, стає причиною появи довгобудів або навіть втрати законно придбаного житла його власниками. Ми пропонуємо запровадження страхування професійної діяльності у будівництві з метою мінімізації ризиків та охорони майнових та особистих інтересів споживачів», – сказав він.

Страхування професійної діяльності у будівництві дозволить:

  • захистити права та інтереси інвесторів та інших учасників будівництва;
  • розподілити ризики та посилити відповідальність сертифікованих фахівців;
  • підвищити якість проектування та будівництва об’єктів;
  • посилити позиції України у рейтингу Doing Business щодо індексу контролю якості.

За словами заступника міністра, питання запровадження такого механізму потребує широкого обговорення з експертами галузі та громадськістю.

Тому, 13 листопада 2017 року о 15:00 у Мінрегіоні планується провести круглий стіл щодо впровадження страхування професійної діяльності у будівництві.

Крім того, на сайті Мінрегіону та на сторінці Лева Парцхаладзе розміщена онлайн-анкета з кількома питаннями щодо необхідності впровадження такого страхування. Вона доступна за посиланням.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-24 10:28 :46