неділя, 29 жовтня, 2017, 6:00 Світ
У США на аукціоні продадуть динозаврів

На аукціоні Heritage у США будь-який бажаючий може стати володарем черепа трицератопса, скелета пелікозавра і бивнів мамонта.

Про це повідомляють Українські Новини.

Череп трицератопса був знайдений в Монтані в 2014 році на території приватного будинку. Точний вік викопного встановити складно, але за попередніми даними йому не менше 65 млн років. Череп розповідає історію тварини: проколи на голові він міг отримати в сутичці з іншим трицератопсами або, можливо, навіть з тиранозавром. Торги стартували з 150 тисяч доларів, а планується виручити від 200 до 300 тисяч американських доларів.

Скелет пелікозавра археологи знайшли біля Техасу. Пелікозаври – це типові рептилії часів динозаврів. Вони більше схожі на сучасних рептилій, ніж на інших динозаврів. Але хто бажає купити 300 млн річного доведеться викласти від 150 до 250 тисяч доларів.

Бивні мамонта були знайдені на Алясці. Це рідкість, коли два бивня знаходять разом, що робить цей лот унікальним. Ікла мають виражену кривизну і майже ідентичні за розміром і вагою. Ці пам’ятки найдавнішого світу, як і скелет пелікозавра, обійдуться колекціонерам в 150-250 тисяч доларів.

Читайте також: В Арктиці знайшли справжнього маленького «монстра»

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 07:26 :25