Новини » Київ

У Києві на 2-річного хлопчика напала вівчарка

Під час прогулянки на хлопчика раптово кинулася вівчарка. Зі слів няні, в якої на нозі порізи від зубів і величезний синець, власник собаки просто спостерігав за тим, що відбувається.

Про це повідомляє gazeta.ua.

На 2-річного хлопчика напала вівчарка

«Множинні садна обох нижніх кінцівок, надана рекомендація про подальші дії з дитиною щодо правця та сказу», – прокоментував стан постраждалого Дарія лікар Сергій Тофанов.

Відігнати пса допомогли рибалки.

«Відбили собаку, потім чемно поговорили з господарем. Він тримав собаку, але він агресивний, майже не реагував на команди. Сам він не розумів, що трапилося», – розповідає один із рятівників Андрій Цимаш.

20-річний господар не вважає, що винен у цій ситуації.

«Він грався. Якби це була агресія, то там реально були б пошкодження. Мені показували дитину – там рани не до крові «, – розповідає Дмитро Красовський.

Батьки хлопчика написали заяву до поліції.

«Є певні правила, собака має бути на повідку, в наморднику. Я хочу, щоби хлопець поніс відповідальність – чи це компенсація фінансова має бути, я не знаю. Хай ця сума в дитячий будинок піде», – вважає мама Дарія Олександра Зварич.

Патрульна поліція склала адмінпротокол на власника собаки. За те, що його пес напав на дитину, чоловікові загрожує шраф у 51 гривню. Однак мама Дарія вважає, що цього замало, тому писатиме ще одну заяву у поліцію, а потім у прокуратуру, щоб добитися максимального покарання для кривдника своєї дитини.

Читайте також: Чоловік наніс понад 30 ножових поранень 8-річному хлопчикуLoading...