неділя, 29 жовтня, 2017, 19:30 Суспільство
«ДНР»: боляче дивитися, як люди на очах деградують і зубожіють, – Бочкала

Отримав лист з Донецька від думаючої людини. Цілком об’єктивний погляд на те, що відбувається. Прошу без жовчі в коментарях. Просто читаємо і робимо висновки.

Про це пише журналіст Роман Бочкала на своїй сторінці у Фейсбук.

«Існування більшості населення просто гнітюче. Соцвиплати, або скорочуються, або взагалі прибирають. У родича онкологія. Таким надають допомогу в 1500 руб. Раз в три місяці. Пару раз його отримали і... на тому допомога закінчилася з літа. Чітко дотримуються комендантської години.

Я, як ресторанний працівник на собі відчув, будучи затриманим о 23:03. Черговий транспорт вночі ходить, але для кого він призначений незрозуміло. Боляче дивитися, як люди на очах деградують, зубожіють, виживають хто як може. Навіть самодостатні/заможні скаржаться, що прикручують гайки і не дають жити. Найтяжче пенсіонерам.

Старим фактично перекрили можливість з української сторони отримувати пенсію. Батько один час фіктивно (як і більшість) зареєструвався, як переселенець в Запорізькій області, щоб отримувати пенсію. Але зробили якісь перевірки і перекрили цю можливість. Знаю, що більшість донецьких пенсіонерів вже не отримують укрпенсію. Є люди з української сторони, які роблять на цьому бізнес. Моєму татові запропонували за 5500 грн оформити можливість отримання.

У багатьох в Україні складається враження, що тут поголовно всі підтримують русскій мір. Це омана. Інша думка небезпечна. Тому інших думок тут і не звучить. Люде,й які як і раніше вірять пропаганді дійсно багато. Але вони кожен день дивляться Рос.ТБ, де їм іншої інформації і не надають. Але є маса людей і свідомих, патріотів України. Багато людей на так званих «ДНРовськіх» заходах. У тому числі на похоронах бойовиків. Звозять в добровільно-примусовому порядку!

Молодь спивається, агресивна. Шкода дітей, які нічого не розуміють і щиро біжать махати ручками проїжджаючим БТРам і поділяють військових на «наших» і «укрів». По місту часто можна побачити рос. «журналістів», які працюють в зв’язці і «під дахом» бойовиків. Так і живемо».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 16:38 :56