субота, 28 жовтня, 2017, 15:15 Політика
ZIK – другий серед інформканалів за рейтингами телеперегляду
ZIK
ZIK

У п'ятницю, 27 жовтня, телеканал ZIK посів другу позицію за рейтинговими показниками серед інформканалів. За аудиторією «Україна 18+» частка дивлення ZIKу становила 0,84%.

Таким чином ZIK залишив позаду «NewsOne», «UA:Перший», «Прямий», «5 канал», «Еспресо» та «Канал 24».

Продовжує зміцнювати рейтингове лідерство прем’єрне політичне ток-шоу з ведучою Наташею Влащенко «Народ проти». Так, за даними за вчора проект на першому місці в своєму слоті серед інформканалів за ЦА «Україна 18+», «Україна 18+ міста 50+» та за комерційною «Україна 18-54».

Нагадаємо, проект «Zіткнення» з ведучою Роксаною Руно послідовно демонструє зростання свого рейтингу.

Окрім того, утримують першість за рейтинговими показниками програма «Історична правда з Вахтангом Кіпіані», новинні випуски «Перші про головне» та прямоефірні токінг-студії «Перші про головне. Коментарі».

Середньоканальна частка ZIKу за аудиторією «Україна 18+» також тенденційно зростає.

Зазначимо, ZIK показує позитивну динаміку зростання частки аудиторії як по Києву, так і по всій Україні загалом.

На початку осені телеканал ZIK відзначив своє 7-річчя. Вперше ZIK вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Тоді програмна сітка налічувала шість проектів власного виробництва. Мовлення здійснювалося зі студії у Львові переважно на Західну Україну. Із 2014 року ZIK розпочав перехід на загальнонаціональний рівень, розширивши лінійку авторських проектів до двадцяти. Навесні 2014 року телеканал відкрив свою першу студію в Києві. Через 2 роки, у жовтні 2016 року, відбулася офіційна презентація нової центральної студії ZIKу в столичному Міжнародному центрі культури та мистецтв. У лютому 2017 року ZIK отримав статус загальноукраїнського телеканалу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 22:22:49