субота, 28 жовтня, 2017, 15:43 Київ
У Києві прикордонники оштрафували 65 туристів через транзитні порушення

За останні дві доби прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» притягнули до адміністративної відповідальності 65 громадян різних країн в аеропорту «Бориспіль» та у столичному аеропорту «Київ».

Про це повідомляє Прес-служба ОКПП «Київ».

Громадяни, яких було притягнуто до адміністративної відповідальності, порушили правила перебування в Україні або ж правила транзитного проїзду через територію України, (ст. 203 КУпАП). Порушення саме такого характеру склали левову частку від загальної кількості порушень. Також мали місце порушення статті 202 КУпАП «Порушення прикордонного режиму, режиму в пунктах пропуску через державний кордон України або режимних правил у контрольних пунктах в’їзду – виїзду».

Випадки порушень обох статей зафіксовано в аеропорту «Бориспіль» та у столичному аеропорту «Київ». Відповідальність за порушення цих статей КУпАП тягне за собою накладення штрафу чи то від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, чи то попередження або накладення штрафу від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян у залежності від випадку, а що ж до порушення ст. 202 КУпАП, то це накладення штрафу на громадян від семи до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб – від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Державна прикордонна служба України закликає громадян не порушувати правила перебування в Україні або ж транзитного проїзду через її територію, а також завчасно готуватись до поїздки.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 04:24:20