п'ятниця, 27 жовтня, 2017, 13:41 Політика
У «Перших про головне. Коментарі» на ZIKу – нова ведуча
Анастасія Гусарєва
Анастасія Гусарєва

Новою ведучою інформаційно-аналітичної щоденної прямоефірної токінг-студії «Перші про головне. Коментарі» на каналі ZIK стане журналістка Анастасія Гусарєва. Це дебют Анастасії як модератора телеефіру наживо. Її напарник в новинній студії – ведучий ZIKу Богдан Машай.

Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

За освітою Анастасія Гусарєва – акторка театру драми та кіно, закінчила Київський національний університет культури і мистецтв. До цього працювала на телеканалі NewsOne. На ZIK перейшла більше року тому – в якості журналістки департаменту інформаційного мовлення та аналітики.

Нагадаємо, «Перші про головне» – інформаційний бренд телеканалу ZIK, що об’єднує щоденні прямоефірні програми новин «Перші про головне. Ранок», «Перші про головне. День», «Перші про головне. Вечір», токінг-студії «Перші про головне. Коментарі» та інформаційно-аналітичний тижневик «Перші про головне. Деталі», який виходить щосуботи. Бренд почав своє існування в загальнонаціональному інформпросторі в День Незалежності України – 24 серпня 2016 року – новинами «Перші про головне». Підсумкова тижнева інформаційно-аналітична програма «Перші про головне. Деталі» виходить в ефір з 17 вересня 2016 року. З 3 жовтня 2016 року в ефірі телеканалу ZIK з’являються токінг-студії «Перші про головне. Коментарі».

Зазначимо, новинні випуски «Перші про головне» та прямоефірні токінг-студії «Перші про головне. Коментарі» за рейтинговими показниками – серед лідерів телеперегляду ZIKу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 02:51:53